Wargame European Escalation

Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
 • Wargame European Escalation
Steam Digitální distribuce Online 16+ Violence
 Skladem externě 
179
148 bez DPH
Běžná cena:
258
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Focus Home Interactive
Katalogové číslo:
A01-342
Záruka:
2 roky

Wargame: European Escalation je nová real-time strategie od Eugen Systems, kteří se na tento žánr specializují. Z jejich dílny vyšel například kritikou chválený Act of War: Direct Action, nebo novější R.U.S.E.™.

Wargame: European Escalation staví především na propracovanosti a nutnosti přemýšlet, čili na hlavních prvcích klasických válečných her. Na solidních základech tak Eugen Systems vybudovali působivý soubor propracovaných charakteristik, které všem příznivcům real-time strategií zaručují jedinečný a neobvyklý zážitek z hraní

Wargame: European Escalation zahrnuje boje v reálném čase, ztvárněné v překrásné grafice, a také systém IRISZOOM™, který umožňuje plynule přecházet z celkové mapy až do detailního pohledu přímo na bojiště. Herní systém je skutečně strategický, podtržený bohatým obsahem a integrací se systémem EugenNet© a jeho online službami. To vše umožňuje, aby tento titul spojil příznivce strategií z celého světa.

Děj této hry je zasazen do nepříliš často zmapovaného období 1975–1985, kdy se zaobírá tím, “co by mohlo být”, kdyby se spolu země Severoatlantického paktu (USA a západní Evropa) a země Varšavské smlouvy (Sovětský svaz a východoevropské země) pustily do války. Hrozba jaderné katastrofy provázela celé období studené války, ale obě strany zároveň věděly, že ten, kdo by atomovou válku zahájil, by sešel ze světa přesně stejným způsobem. Proto by se nejspíš tato válka vedla způsobem hromadné ozbrojené ofenzívy – a právě o tom kampaně v této hře pojednávají.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 23.2.2012

Typ distribuce: elektronická

Wargame European Escalation Wargame European Escalation Wargame European Escalation Wargame European Escalation Wargame European Escalation