Total War SHOGUN 2

Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
 • Total War SHOGUN 2
Steam Digitální distribuce Online 16+ Violence
 Skladem externě 
279
231 bez DPH
Běžná cena:
776
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Creative Assembly
Katalogové číslo:
A01-305
Záruka:
2 roky

Hra Total War: Shogun 2 nás zavede do prostřed 16. století, kdy je Japonsko roztříštěno do množství klanů a nachází se v nejvýbušnější chvíli své historie. Jako Daimyo (vůdce klanu) budeme usilovat o hlavní cíl, sjednocení Japonska a o titul šóguna.

Budete muset zdokonalit své zkušenosti v bojích, ekonomice i diplomacii. Vývojáři slibují naprosto špičkovou umělou inteligenci, perfektní mix realtime a tahové strategie a propracované online prvky. Na výběr bude devět klanů, vaši válečníci, generálové a agenti budou postupně získávat vyšší levely. Kampaň můžete projít kooperativně s kamarádem, čekají na vás ultimátní boje v multiplayeru pro osm hráčů. Umělá inteligence byla prý vyvinuta podle spisu Umění války od geniálního čínského generála a stratéga Sun Tzu z 6. století před Kristem. Neustále analyzuje situaci a promýšlí dokonale protitah.

Propracované jsou mnohem více i pozemní boje. Budou ovlivňovány počasím, denní a noční dobou, můžete založit oheň v nepřátelském hradu. Bitvy se budou odehrávat i na moři. K tomu všemu ještě budování vlastních měst a jejich ovládání, rekrutování a trénování vojáků, zkrátka více jsme si nemohli snad ani přát. Po detailním zobrazení tažení Tokugawy v strategii Kessen se podíváme na události, které sjednocení Japonska předcházely.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Česky, Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2011

Datum vydání: 15.3.2011

Typ distribuce: elektronická

Total War SHOGUN 2 Total War SHOGUN 2 Total War SHOGUN 2 Total War SHOGUN 2 Total War SHOGUN 2