Total War ROME II - Emperor Edition

Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
 • Total War ROME II - Emperor Edition
Steam Digitální distribuce Violence 16+

Edice Emperor Edition obsahuje : hru Rome Total War 2 Kompletně novou kampaň „Emperor Augustus“ Všechny předchozí DLC a patche Nový obsah a doplňky Více informací

 Skladem externě 
499
412 bez DPH
Běžná cena:
1 423
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Creative Assembly
Katalogové číslo:
A01-304
Záruka:
2 roky

Jak daleko zajdete kvůli Římu? Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitel­nějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost i od těch nejbližších spojenců. Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo se proti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovat v zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvět Republiky, nebo spřádat intriky, abyste vládli jako císař diktátor?

Tvůrci cenami ověnčené série Total War zakládají nový milník kvality a hloubky strategického hraní. Svou originální směs realtimové a tahové strategie povyšují na zcela novou úroveň.

Epická tahová kampaň, ve které plánujete ovládnutí známého světa – způsobem, který se vám zlíbí.

Pociťte bouřlivé střety armád, když římská válečná mašinerie vtrhne na bojiště v reálném čase. Desítky tisíc mužů se utkají v boji v dech beroucím detailu, který přímo ovládáte.

Zbrusu nový grafický engine: pohleďte na exotická starověká města a kolosální armády renderované s neuvěřitelným detailem a neuvěřitelně strhující bitvy ve filmovém stylu. Nové kamery jednotek vám umožňují zúčastnit se boje z každé perspektivy.

Plně přizpůsobený zážitek: výkon je optimalizován jak pro vaše PC, tak pro laptop. Užijte si úžasnou hru Total War: Rome II, ať už jsou specifika vašeho systému jakákoliv.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Česky, Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 2.8.2013

Typ distribuce: elektronická

Total War ROME II - Emperor Edition Total War ROME II - Emperor Edition Total War ROME II - Emperor Edition Total War ROME II - Emperor Edition Total War ROME II - Emperor Edition