Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
 • Tomb Raider Anniversary
Steam Digitální distribuce Violence 16+
 Skladem 
259
214 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Crystal Dynamics
Katalogové číslo:
A01-301
Záruka:
2 roky

Nejedná se o předělávku prvního dílu TR série z roku 1996, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale spíš o nový titul, který se nechal originálem jenom inspirovat, byť jde o inspiraci trošku většího rozsahu.

Hra je postavena na enginu použitém pro Tomb Raider: Legend a následovat v ní budete osudy Lary Croft, která je najata mocným syndikátem, aby pro něj získala artefakt známý jako Scion. Časem však Lara zjistí, že si z ní udělal syndikát loutku, která má sehrát roli v daleko větším plánu. Lara však nechce být loutkou a vezme situaci do svých vlastních rukou, což ji dovede až k rozluštění záhady stojící za tajemným artefaktem Scion.

Dostanete možnost podívat se do známých, ale rozšířených lokací z původní hry, mezi nimiž nechybí Peru, Řecko, Egypt a další. Jednotlivé úrovně však byly upraveny tak, aby se daly procházet několika způsoby. Najdete v nich navíc nové hádanky, budete používat nových doplňků a využívat i rozšířených Lařin akrobatických schopností. Na druhou stranu na vás čekají i daleko chytřejší nepřátelé včetně krokodýlů, vlků, medvědů a chybět nebude ani T-Rex.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Italsky, Španělsky, Francouzky

Rok vydání: 2007

Datum vydání: 5.6.2007

Typ distribuce: elektronická

Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Anniversary Tomb Raider Anniversary