Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
 • Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
Uplay Digitální distribuce Violence Bad Language 16+ Online
 Skladem externě 
239
198 bez DPH
Běžná cena:
259
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
UbiSoft
Katalogové číslo:
A01-157
Záruka:
2 roky

Velmi očekávané pokračování hry, která získala mnoho ocenění, mezi nimiž nechybí ocenění IGN za nejlepší střílečku viděnou z první osoby roku 2006 a nejlepší onlineovou hru, posune celou sérii do nových výšin díky novým vlastnostem a ještě propracovanější grafikou. Hráči se budou moci pustit do intenzivní kampaně pro jednoho hráče, ve které budou moci využít nové taktické možnosti v mnoha zákoutích města hříchu. Jak se na pokračování průkopnického titulu v oblasti hry pro více hráčů sluší, přinese Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2 mnoho inovací také na pole kooperativních a soutěživých režimů, přičemž režimy hry pro jednoho hráče a pro více hráčů budou zcela unikátně provázány.

 • Vegas

Město hříchu je zpátky a je větší než kdy předtím! Prozkoumejte nové, ještě temnější a realističtější, oblasti Vegas, které vás přikovají k obrazovce propracovaností vizuální i herní stránky.

 • Úprava postav

Vytvořte si svou vlastní postavu a hrajte s ní ve hře pro jednoho i pro více hráčů. Sbírejte odměny v obou těchto režimech a čerpejte z výhod nových úrovní jak při hře offline, tak při hře po síti.

 • Umělá inteligence

Umělá inteligence je nyní daleko lepší. Teroristé využívají termovizi, noční vidění, štíty a umí používat několik druhů taktik. Při každém hraní máte zaručeno, že bude váš zážitek zcela nový. Jinými slovy, teroristé nejsou žádné lamy.

Nové zbraně a zbroje 11 nových zbraní! Díky novým kamuflážím, oblečení a vybavení máte v rukou nástroje k úpravě naprosto všech aspektů vaší postavy!

Hra pro více hráčů 13 map a dva nové soutěživé režimy, více odměn a snazší přístup k zápasům pomocí vylepšeného systému pro vyhledávání her. Zásahy do hlavy jsou teď ještě šťavnatější.

 • Kooperativní režim

Nyní se může váš kamarád zapojit do vaší rozehrané hry pro jednoho hráče, aniž by tím ovlivnil posloupnost děje. Mapy pro jednoho hráče i příběh jsou navrženy s ohledem na kooperativní režim, což znamená, že na každé mapě můžete začínat na několika místech a příběh se tím nenaruší. CZ se instaluje z externího zdroje

 

Parametry

Platforma: Uplay

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Něměcky

Rok vydání: 2008

Datum vydání: 16.4.2008

Typ distribuce: elektronická

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2