The Sims 4 Bundle 1

The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
 • The Sims 4 Bundle 1
Origin Digitální distribuce Violence 12+

Sada The Sims 4 vám umožní hrát novými způsoby – obsahuje herní balíček a dvě kolekce! Simíci se budou moct vydat do lázní, odpočinout si ve vaně s horkou vodou nebo uspořádat luxusní párty. Bundle Pack 1 obsahuje : … Více informací

 Skladem externě 
739
611 bez DPH
Běžná cena:
1 031
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Electronic Arts
Katalogové číslo:
A01-781
Záruka:
2 roky

The Sims™ 4 Návštěva v lázních – Simíci se mohou vydat do lázní a dopřát si příjemnou masáž nebo zapracovat na své vnitřní pohodě cvičením jógy. Po odpočinkovém pobytu v bahenní lázni posléze mohou usednout v sauně a zbavit se nahromaděného stresu. Díky pestré nabídce nových předmětů a dekorací teď máte možnost přeměnit domovy Simíků na oázy ticha, pohodlí a míru.

Kolekce The Sims™ 4 Perfektní patio – Doplňte venkovní prostory obydlí svých Simíků o vířivky! Také je tu nový gril k přichystání lahodného pohoštění a k těmto příležitostem Simíci ocení i nové ležérní oblečení.

Kolekce The Sims™ 4 Přepychový večírek – Uspořádejte zářivou párty s využitím množství extravagantních dekorací a pro hosty přichystejte banketové stoly s dobrotami a dokonce i čokoládovou fontánou! Šatníky Simíků pak doplňte o zářivé róby a elegantní formální obleky. * K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 (v prodeji samostatně) včetně všech aktualizací. K instalaci produktu je nutné připojení k internetu.

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Česky, Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2015

Datum vydání: 31.7.2015

Typ distribuce: elektronická

The Sims 4 Bundle 1 The Sims 4 Bundle 1 The Sims 4 Bundle 1 The Sims 4 Bundle 1 The Sims 4 Bundle 1