The Sims 3 Do Budoucnosti

The Sims 3  Do Budoucnosti
Origin Digitální distribuce Violence 12+

Rozžhavte časový portál a pošlete své Simíky někam, kde rozhodně ještě nikdy nebyli-do zcela nového světa, který se nachází v stovky let vzdálené budoucnosti! Simíci se tam mohou seznámit s technologií budoucnosti a získat… Více informací

 Skladem 
199
164 bez DPH
Běžná cena:
1 029
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Electronic Arts
Katalogové číslo:
A01-757
Záruka:
2 roky

Vezměte Simíky do budoucnosti! Úplně poprvé v sérii The Sims se můžete hrát se životem v budoucnosti! Naskočte do časového portálu a projděte spolu se svými Simíky do zcela nového světa, který se nachází v stovky let vzdálené budoucnosti av kterém můžete začít žít úplně jinak.

Experimentujte s technologií budoucnosti. Sledujte, jako nové zábavné, transportní i domácí technologie zcela mění způsob, jakým Simíci jedí, spí, cestují, komunikují a baví se. Vaši Simíci se mohou naučit s touto supermoderní technologií pracovat a pak si své znalosti v podobě nové dovednosti Pokročilá technologie odnést zpět do současnosti, kde se jim budou opravdu hodit!

Změňte budoucnost. Vše, co Simíci udělají dnes, ovlivňuje budoucnost, včetně toho, co po nich zůstane. Vaši Simíci se dokonce mohou v budoucnu setkat se svými potomky av současnosti udělat něco, co jejich budoucí život zcela změní! Jak vaši Simíci s takovou mocí naloží? Vytvoří výjimečně utopickou společnost nebo svět plný chaosu?

Povídejte nové příběhy také díky nástroji Vytvořit Plumbota. Vytvářejte a upravujte si Plumbotov a nechte je, aby se staly součástí domácnosti vašich Simíků! Vyrobte pro ně jedinečné čipy s vlastnostmi, pomocí kterých je můžete přeprogramovat. Každý Plumbot pojme až sedm čipů, takže se může chovat opravdu nepředvídatelně. Co se asi tak stane, když použijete čip Roboopatrovateľka a zároveň čip Zlověstné obvody?

Postavte si dům jako vystřižený z budoucnosti nebo si ho kupte. Dopřejte Simíkům holografické televize, malířské stojany, květiny i počítače a cestujte z patra do patra tubusovými výtahy. Pořiďte si automatické posuvné dveře, klidné střešní zahrady a zatravněné podlahy i stěny, abyste si opravdu připadali jako v budoucnosti. Každý si chce užívat bydlení jako z budoucnosti již dnes!

Hrajte se s novým světem zasazeným do stovky let vzdálené budoucnosti. Sviště si na jednokolejka nebo hoďte na záda jetpack a trochu se proleťte s kamarády! Můžete si zajít do města, kde na vás čeká zcela nové nákupní centrum s množstvím interaktivních prodejních stojanů s nejnovějšími technologickými vychytávkami nebo třeba módními doplňky. Dejte si nějakou syntetickou dobrotu, kterou vám naservírují Plumboti ve venkovní kavárně. Jděte s dobou a začněte pracovat jako prodejce Plumbotov nebo astronom v hvězdném observatoři. Nebo to všechno nechte daleko za sebou a vydejte se prozkoumat Velkou pustinu. Možná tam objevíte vzácné relikvie, nebo dokonce přijdete na to, co se stalo s oceánem!

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Česky, Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 23.10.2013

Typ distribuce: elektronická