The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
  • The Adventures of Tintin
Uplay Digitální distribuce Violence 7+
 Skladem 
204
169 bez DPH
Běžná cena:
391
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
UbiSoft
Katalogové číslo:
A01-368
Záruka:
2 roky

Na hráče čeká nekončící akce a dobrodružství při vyšetřování záhady století, které je může přivést k jednomu z největších potopených pokladů světa. Putování ale nebude snadné, a tak se hráči spojí s mazaným psem Filutou a nabručeným kapitánem Haddockem, aby porazili chamtivé sběratelé umění, praštěné překupníky zbraní a další padouchy, kteří se snaží odhalit pravdu o Tajemství Jednorožce.

Zažijte dobrodružství a exotická prostředí z akcí nabitého filmu

Hrajte za Tintina, Filutu, kapitána Haddocka nebo tři další postavy s unikátními osobnostmi a dovednostmi.

Procestujte svět a objevte více než 20 prostředí nejen z filmu. Těšit se můžete na loď kapitána Haddocka Karaboudjan, měsícem osvícené pouště severní Sahary, exotické město Bagghar a další.

Užijte si nekonečnou zábavu sami nebo s přáteli

Hrajte sami a prožijte znovu hlavní okamžiky filmu v různých podobách od skákání přes šermířské souboje po pilotování letadla.

Sdílejte zábavu v kooperativním režimu pro 2 hráče. Spojte se s přáteli a společně přijďte všem záhadám na kloub! Experimentujte s novými schopnostmi svých postav, sbírejte poklady, získávejte převleky a odemykejte nové mapy.

Soutěžte v režimu výzvy. Chcete-li se zapotit, zahrajte si proti počítači několik speciálně navržených výzev.

Čeká více než 20 hodin zábavy.

Pestrá škála hratelnosti nabízející něco pro každeho

Pilotujte letadlo skrze zuřící bouři, řiďte sajdkáru v pouštních kaňonech, proplavte podzemními jeskyněmi, utkejte se v šermířském souboji s rytířem ze 17. století a vyřešte hádanky na stopě neuvěřitelného pokladu! Jak budete získávat různé indicie od předků kapitána Haddocka, můžete se těšit na hru v současnosti i minulosti.

Vysoce kvalitní hratelnost a grafika

Hra je vyvíjena již rok a půl v úzké spolupráci s filmovým týmem a nabídne vysoce kvalitní grafiku, prostředí, postavy i hratelnost, které půjdou ruku v ruce s inovativní grafikou a produkcí filmu.

 

Parametry

Platforma: Uplay

Jazyk: Anglicky

Rok vydání: 2011

Datum vydání: 21.10.2011

Typ distribuce: elektronická

The Adventures of Tintin The Adventures of Tintin The Adventures of Tintin The Adventures of Tintin The Adventures of Tintin