STAR WARS

STAR WARS
  • STAR WARS
  • STAR WARS
  • STAR WARS
  • STAR WARS
  • STAR WARS
  • STAR WARS
Steam Digitální distribuce Violence 16+
 Skladem 
209
173 bez DPH
Běžná cena:
514
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
LucasArts
Katalogové číslo:
A01-125
Záruka:
2 roky

Akční hra ze světa Hvězdných válek z pohledu třetí osoby, odehrávající se tentokrát mezi 3. a 4. dílem filmu a uvádějící vás do role zlého hrdiny – Darth Vadera, jehož cílem je zbavit celou galaxii existence rytířů Jedi. Je přitom připraven čelit následkům svých činů, které budou mít dopad na budoucnost celé galaxie.

V roli hlavního hrdiny budete čelit různým situacím pomocí čtyř základních prostředků – sil. Jde o Force push (např. odhazování nepřátel do dálky), Force grip (naopak, přitahování nepřátel a objektů k sobě), Force repulse (schopnost odrážet nepřátele a objekty – jakýsi štít) a Force lightning (ničení nepřátel i objektů pomocí řízených úderů bleskem).

Během hlavního dobrodružství narazíte nejen na postavy známé, ale i zcela nové, vytvořené právě pro příběh hry. Co se lokalit týče, čeká vás návštěva řady odlišných míst včetně planety Kashyyyk, TIE Fighter továrny, planety Raxus Prime, planety Felucia a dalších. Vaše rozhodnutí a vaše činy v různých situacích ovlivní další průběh hry, která bude disponovat několika odlišnými konci, jež otřesou řadami oddaných SW fanoušků

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Něměcky, Italsky, Španělsky

Rok vydání: 2009

Datum vydání: 3.11.2009

Typ distribuce: elektronická

STAR WARS STAR WARS STAR WARS STAR WARS STAR WARS