Spec Ops:

Spec Ops:
  • Spec Ops:
  • Spec Ops:
  • Spec Ops:
  • Spec Ops:
  • Spec Ops:
  • Spec Ops:
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+
 Skladem 
141
117 bez DPH
Běžná cena:
516
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
2K Games
Katalogové číslo:
A01-115
Záruka:
2 roky

Spec Ops: The Line se odehrává v srdci zničené Dubaje. Kdysi místo bohaté elity se Dubaj stala obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbená pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať vám pomohou, nebo naopak přitíží.

Zatímco většina lidí prchla z téhle opuštěné pustiny, ještě před tím, než se písečné bouře stihly prohnat, Plukovník americké armády John Konrad a jeho věrná jednotka zůstala, aby chránila ty, kteří nemohou odejít. Neschopni kohokoliv zastihnout poté, co udeřila bouře, se americká armáda obávala, že plukovník Konrad a jeho tým jsou mrtví, dokud se neozval slabý signál, a tak začala záchranná operace.

Jako kapitán Martin Walker budete muset spolu se svým týmem Delta Force proniknout do zrádné oblasti a přivést Konrada zpět domů. Překročte linii, kde se smrt a povinnost stávají jedním. Je to konec – vás i vašeho duševního zdraví – když vaše služba je u konce a tohle je to jediné, co vám zbývá

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Italsky, Španělsky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 29.6.2012

Typ distribuce: elektronická

Spec Ops: Spec Ops: Spec Ops: Spec Ops: Spec Ops: