SimCity

SimCity
  • SimCity
  • SimCity
  • SimCity
  • SimCity
  • SimCity
  • SimCity
Origin Digitální distribuce Fear / Horror 7+ Violence
 Skladem 
257
212 bez DPH
Běžná cena:
518
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Maxis
Katalogové číslo:
A01-718
Záruka:
2 roky

Skutečné znovuzrození a nová kapitola legendární herní série studia Maxis, která položila základy žánru městských budovatelských strategií. SimCity nyní nabídne jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů, kteří začnou měnit vlastní svět společnými silami.

Dostanete šanci převzít vedení vlastnoručně vybudovaných měst a světů, sousedících se světy přátel a vůbec poprvé v historii této série budou mít rozhodnutí hráčů dlouhodobé následky s dopady za hranicemi jejich města. Hráči se budou muset společně vypořádat s globálními problémy, jako jsou změny klimatu, hledání obnovitelných zdrojů či následky přírodních katastrof. Bude jen na hráčích, zda se rozhodnou soutěžit, či spolupracovat na budování světa, který bude vzkvétat, nebo naopak mířit do záhuby.

Simulace probíhá ve všech viditelných aspektech – Simíci v každém městě budou získávat práci a zase o ni přicházet, kupovat domy, prosperovat, nebo město ekonomicky zatíží. SimCity je budovatelskou strategií, kde každá volba přinese efekt v podobě změny charakteru města, stavu celého regionu, a dokonce ovlivní i ostatní. Hráči získají možnost budovat vizuálně a funkčně originální města s atmosférou podle jejich vlastních rozhodnutí.

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Anglicky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 5.3.2013

Typ distribuce: elektronická

SimCity SimCity SimCity SimCity SimCity