Project CARS

Project CARS
  • Project CARS
  • Project CARS
  • Project CARS
  • Project CARS
  • Project CARS
  • Project CARS
Steam Digitální distribuce 3+
 Skladem 
297
245 bez DPH
Běžná cena:
1 302
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Slightly Mad Studios
Katalogové číslo:
A01-101
Záruka:
2 roky

Project CARS je nejrealističtější, nejkrásnější, nejpůsobivější a z technického pohledu nejvyspělejší závodní hra světa.

Na celkovém směrování, testování a ověření vlastností hry Project CARS se podílela komunita milovníků tohoto žánru i skuteční závodníci, díky čemuž tento titul představuje nejen novou generaci závodních simulátorů, ale i dokonalou kombinaci prvků, které si vyžádali přímo hráči, podpořenou bohatými zkušenostmi vývojářů.

Vytvořte si závodníka, vyberte si některý z nepřeberného množství motosportů, pusťte se na plný plyn do plnění mnoha historických úkolů a zapište se do Síně slávy. Poté ozkoušejte své dovednosti online v kompletních závodních víkendech, časových výzvách s obsáhlými žebříčky či v průběžně aktualizovaných komunitních akcích.

Hra Project CARS se může pochlubit nejbohatším výběrem tratí ze všech současných závodních titulů, revolučním dynamickým systémem střídání počasí a denních dob, špičkovou grafikou i ovládáním, propracovanými možnostmi ladění vozů a servisní zóny a dokonce i podporou pro Oculus Rift a Project Morpheus. Veškerou konkurenci tak nechává daleko za zády.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky, Polsky, Něměcky

Rok vydání: 2015

Datum vydání: 7.5.2015

Typ distribuce: elektronická

Project CARS Project CARS Project CARS Project CARS Project CARS