Memento Mori

Memento Mori
  • Memento Mori
  • Memento Mori
  • Memento Mori
  • Memento Mori
  • Memento Mori
  • Memento Mori
Steam Digitální distribuce Violence 16+

Klasická point-and-click tajemná detektivní adventura, kompletně simulované 3D prostředí s použitím moderních grafických karet k dosažení potřebné atmosféry a vizuálních efektů. Hratelná za dvě postavy – Laru a Maxe, kde… Více informací

 Skladem 
299
247 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Bohemia Interactive
Katalogové číslo:
A01-650
Záruka:
2 roky

Při hledání ztracených obrazů Max a Lara navštíví (obvykle samostatně) Ermitáž, starou knihovnu, velitelství Interpolu v Lyonu, sídlo ve Skotsku a další lokality. Vyslýchají svědky, hledají informace, lámou kódy a odhalují podvody. Jejich cesta nakonec dovede Maxe, doprovázeného svým bratrem, do finského kláštera. Překvapivé úmrtí, tajemné symboly a stále divnější chování Maxova bratra Andrého a lidí kolem něj dovedou Maxe až na samý kraj příčetnosti.

Max je hlavní hrdina, postava ovládaná hráčem. Mladý francouzský profesor přednášející historii umění. Aby získal peníze na operaci své ženy, byl nucen dát se na kriminální dráhu – padělal a prodal několik obrazů starých mistrů.

Laře je druhá ovládána postava je spíš vedlejší. Je to mladá Ruska, která dosáhla hodnosti kapitána v ruské milicí. Díky svým úspěchům byla později převelen do Lyonu ve Francii, kde se stala zástupcem Ruska na velitelství Interpolu. Jejím úkolem je podpora ruských zájmů v oddělení krádeží umění .

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Česky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 9.11.2012

Typ distribuce: elektronická

Memento Mori Memento Mori Memento Mori Memento Mori Memento Mori