Mass Effect Trilogy

Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
 • Mass Effect Trilogy
Origin Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Kompletní edice hry Mass Effect, která obsahuje všechny tři vydané díly a několik DLC této skvělé herní série. Mass Effect Epické sci-fi RPG Mass Effect vypráví o smrtícím cyklu, který postihl naši galaxii. Každých 50… Více informací

 Skladem 
297
245 bez DPH
Běžná cena:
1 042
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
BioWare
Katalogové číslo:
A01-689
Záruka:
2 roky

Mass Effect 2

V této akční RPG Mass Effect 2 se hráči opět ocitnou v roli hrdinného velitele, jenž velí oddílu těch nejnebezpečnějších ozbrojenců v celé galaxii. Jejich mise hraničí díky své náročnosti takřka se sebevraždou. Akční přestřelky, rozsáhlý futuristický příběh, objevování vesmíru a emotivní interakce postav představují bezkonkurenčně silný herní zážitek.

Mass Effect 3

Nový díl Mass Effect s číslem 3 završuje trilogii série Mass Efectu, která si dokázala vybudovat silnou základu fanoušků, a to oprávněně. Poslední díl trilogie nás zavede do mezigalaktické války, ve které jde o vše. Neznámý nepřítel se skrývá v hlubinách vesmíru, kde hibernuje několik tisíc let, a čeká na signál, aby započal svojí ničivou pouť. Jedná se o nejvyspělejší rasu ve vesmíru, vše živé vyhlazuje a poté sklízí organiky i materiál. Po svém ničivém nájezdu se opět uchýlí do hlubin vesmíru a ke své hibernaci. Smrťáci, živoucí stroje, započali svojí tisíciletou pouť. Náhlý útok se jim tentokrát zcela nezdařil. Jejich invaze byla odhalena dříve, než se mohla zcela rozvinout a to díky kapitánovi Shepardovi. Dokázal se svojí posádkou zabránit prvnímu úderu, který měl vyřadit síť bran a zamezit rasám, aby si dokázaly navzájem pomoci. Smrťákovi se nepodařilo zničit centrálu. Na kapitána Sheparda čeká nejtěžší úkol v historii lidstva. Musí zabránit zničení Země a sjednotit všechny národy galaxie pod jednou vlajkou a poté vyrazit na Smrťáky. Poprvé ve známé historii se někomu podařilo úspěšně vzdorovat jejich moci. Nový díl přinese ještě napínavější a poutavější příběh než minulé dva díly. Bude nabitý nebezpečím, beznadějí, zradou i špetkou naděje. Nový RPG systém dává větší volnost ve vylepšování hráčské postavy, jak v nových schopnostech, tak i v rozvoji stávajících. RPG systému má nové schopnosti jako je hackování bojových sond v boji nebo používání nových psychických schopností. Nových schopností určitě naplno využijete a to díky tomu, že se dočkáme ještě více intenzivních bojů. Nejen že potkáme nové nepřátelé, ale také vývojáři z BioWar slibují, že bychom měli mít, co dočinění s bossy na které bychom měli vymýšlet různé taktiky.

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Španělsky, Italsky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 6.11.2012

Typ distribuce: elektronická

Mass Effect Trilogy Mass Effect Trilogy Mass Effect Trilogy Mass Effect Trilogy Mass Effect Trilogy