LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
  • LEGO Marvel Super Heroes
Steam Digitální distribuce Violence 7+
 Skladem 
179
148 bez DPH
Běžná cena:
518
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
TT Games
Katalogové číslo:
A01-258
Záruka:
2 roky

Vžijte se do role členů týmu „mstitelů“, jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na nejlepšího pavučinometače Spider-Mana. Ústřední zápletka hry se točí kolem šíleného boha Lokiho, který se z nejasných důvodů nemůže vrátit do domovského Asgardu, jak by sám chtěl. I proto se spolčí s dosud neodhaleným záporákem. Jo, aby těch zlounů náhodou nebylo málo, na návštěvu zase jednou přiletí přerostlý stařík Galactus.

Jako základna a místo, odkud bychom se měli vypravovat na různé mise a jiná dobrodružství, poslouží americký New York. Stejně jako reálnému městu mu nebudou chybět tak významné oblasti jako netradičně strukturované náměstí Times Square nebo ikonická Socha svobody, z oblasti ryze fiktivních komplexů se můžeme těšit třeba na honosnou Stark Tower. Zajímavý je však převedším fakt, že v průběhu hraní lehne New York popelem a vy budete mít možnost podílet se na jeho zrekonstruování.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 15.11.2013

Typ distribuce: elektronická

LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes