LEGO Harry Potter Years 1-4

LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
 • LEGO Harry Potter Years 1-4
Steam Digitální distribuce Violence 7+
 Skladem 
109
90 bez DPH
Běžná cena:
518
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
TT Games
Katalogové číslo:
A01-255
Záruka:
2 roky

Jako by dobrodružství Harryho Pottera nebyla už tak dost kouzelná, nyní budete moci jeho první čtyři roky v Bradavicích prožít v pojetí Lega. Můžete teď ovládat Harryho a desítky dalších známých postaviček, podobně jako tomu bylo u populárních her Lego Star Wars, Lego Indiana Jones a Lego Batman.

Velké schodiště zažívá svou premiéru v Lego podobě Hagrid a Harry prozkoumávají Lego verzi Příčné ulice Hermiona používá špunty do uší, aby si mohla poradit s Lego mandragorou Ovládejte desítky rozmanitých postaviček, včetně Rona

Každá postava má své zvláštnosti a dovednosti, od létání na koštěti, až po rozsáhlou paletu magických schopností. Bezesporu nejvýznamnějším kouzlem, které umí vysílat takřka každá postava, je Wingardium Leviosa, jež vám umožňuje magicky hýbat s kostičkami Lega a stavět z nich různé objekty, jako třeba zeď či schody.

Postupem času se učíte nová kouzla a schopnosti, jež odrážejí Harryho vzestup od mudly až ke kouzelnickému mistrovi, ovšem tento titul se na souboje zaměřuje daleko méně, než tomu bylo u předchozích Lego her. Místo toho se výrazněji soustřeďuje na průzkum a řešení hádanek, přičemž Bradavice a další úrovně jsou zaplněny takřka nekonečnou zásobárnou tajemství a záhad čekajících na to, až je odhalíte a rozluštíte.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Italsky, Španělsky

Rok vydání: 2010

Datum vydání: 29.6.2010

Typ distribuce: elektronická

LEGO Harry Potter Years 1-4 LEGO Harry Potter Years 1-4 LEGO Harry Potter Years 1-4 LEGO Harry Potter Years 1-4 LEGO Harry Potter Years 1-4