Kingdoms of Amalur: Reckoning

Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
  • Kingdoms of Amalur: Reckoning
Origin Digitální distribuce Violence 18+
 Skladem externě 
159
131 bez DPH
Běžná cena:
518
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Big Huge Games
Katalogové číslo:
A01-280
Záruka:
2 roky

Nová značka Kingdoms of Amalur Reckoning přináší hráči otevřený RPG svět do kterého je určitě nutné zavítat. Hráč se dočká klasického fantazy světa plného záhad, temných kouzel, hrdinů a děsu plných nepřátel. Kingdoms of Amalur Reckoning stojí na dvou pevných pilířích, akci a příběhu. Příběh ze světa Amalur je napsán známým vydavatelem R. A. Salvatore, který má s psaním letité zkušenosti, které jsou ve hře zúročené. Vizuální stránku hry a potažmo i duši jí vdechl Todd McFarlane, právě on dává světu Amalur drsnou podobu a nepřátelé jsou opravdu strašidelní. Příběh hry se točí okolo boje mezi dobrem a zlem, které sužuje celou zemi a hlavně si vybírá velkou daň na lidských životech. Hlavní hrdina se probouzí v masovém hrobě, který je zaplněný nespočtem hnijících mrtvol. Jak tomu bývá, tak hlavní hrdina utrpí amnézii, ale jeho osudem je zachránit svět před hrozným zlem.

Kingdoms of Amalur Reckoning má nepopiratelně nejlepší souboje, které dávají hráči pocit, že každý úder zasazuje on sám a ne postava na obrazovce. Souboje jsou pravým kořením celé hry, které jsou nanejvýš povedené. Úder následuje úder a hrdina vypadá, spíš jako tanečník, který rozsévá smrt. Vylepšování a postupné povyšování na nové úrovni je samozřejmé u každého správného RPG a Kingdoms of Amalur Reckoning není žádná výjimka, by naopak. Vývojové stromy jsou přehledné, vyvážené a hlavně mají nespočet kombinací, ve kterých se najde jak obyčejný hráč tak i hardcor hráč, který hledá výzvu. Hratelné třídy jsou bojovník, kouzelník či vrah a tím to nekončí. Hráč dále bude moci, dávat talenty do různých vývojových stromů, jak si bude přát a tím získává kontrolu nad vývojem své postavy. Kingdoms of Amalur Reckoning je temná fantazy s elfy, kteří si hrají na svém písečku a mají tolik moci, že je to až nehezké. Díky jejich přístupu k věci je jim zbytečná, alespoň jsou jednotní na rozdíl od lidí, kteří jsou rozdrobeni na frakce. S tímto faktem bude muset hráč přistupovat k hraním, tím se dostává k různým frakcím, které potřebují pomoci. Hráč musí zastavit zlo a to je to nejhlavnější. Kingdoms of Amalur Reckoning je pravé RPG, které nabízí hráči spousty zábavy. Svět Amalur má svojí duši, vtáhne hráče do víru událostí.

HW požadavky

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Něměcky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 10.2.2012

Typ distribuce: elektronická

Kingdoms of Amalur: Reckoning Kingdoms of Amalur: Reckoning Kingdoms of Amalur: Reckoning Kingdoms of Amalur: Reckoning Kingdoms of Amalur: Reckoning