Just Cause 3

Just Cause 3
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3
  • Just Cause 3
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Nový díl Just Cause s číslem 3 zavede hráče do nového sandboxového prostředí a tím je středomořská republika Medici. Republika trpí pod krutou nadvládou Generála Di Ravella a jeho posluhovačů. Rico Rodriguez alias Scorpion,… Více informací

 Skladem 
299
247 bez DPH
Běžná cena:
1 288
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Square Enix
Katalogové číslo:
A01-214
Záruka:
2 roky

Na hráče čeká otevřený svět o rozloze 400 čtverečních mil, který je rozdělen do tří částí. Celé území bude od prvního okamžiku hraní otevřené a hráč bude moci nerušeně prozkoumávat celý herní svět či jen bláznivě běhat nebo jen tak jezdit bez jasného cíle. Hráč se podívá do velkých metropolí či do malé zapadlé vísky v horském průsmyku. Na hráče čeká naprostá svoboda od oblohy až po mořské dno, které bude taky moci prozkoumávat. Na obrovském ostrově najdete džungli, horské lesy, mořské mělčiny atd..

Just Cause 3 se může pochlubit obrovským arsenálem zbraní a vybavením (opět se na scéně objeví C4, budete ji moci použít při přepadení nebo s ní házet) a různá vozidla, motoreky přes vojenské vrtulníky a letadla. V tomto díle nebude chybět vystřelovací hák nebo možnost BASE jump. Můžete se těšit na obrovskou a krásnou destrukci prostředí. Možnost vyhození mostů a budov bude na denním pořádku. Just Cause 3 bude akčnější, svižnější než minulé díly.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2015

Datum vydání: 1.12.2015

Typ distribuce: elektronická

Just Cause 3 Just Cause 3 Just Cause 3 Just Cause 3 Just Cause 3