Grid 2

Grid 2
  • Grid 2
  • Grid 2
  • Grid 2
  • Grid 2
  • Grid 2
  • Grid 2
Steam Digitální distribuce 3+
 Skladem 
194
160 bez DPH
Běžná cena:
651
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Codemasters
Katalogové číslo:
A01-199
Záruka:
2 roky

GRID 2 podněcuje hráče k rychlosti, vítězství a slávě ve světě automobilového motorsportu. Po úspěchu prvního dílu, který stanovil nové standardy modelu poškození, umělé inteligence, grafických efektů a představil Flashback – funkci vrácení v čase, kterou si pak osvojila mnoho závodních her – GRID 2 opět pozvedá laťku herního motorsportu a při tom zůstává věrný mottu série „Vše je o závodění“.

V rozsáhlém režimu kariéry budou hráči prožívat agresivní jízdu kolo-na-kolo proti pokročilé umělé inteligenci a mohou si ji užívat více díky filmovému zážitku. Nový systém ovládání TrueFeel Handling vychází ze schématu použitím v GRID, využívá reálnou fyziku a cílí na zlatý střed mezi zcela věrnou simulací a přístupností. Ovládání tak není příliš náročné, ale řízení je realistické a jeho mistrné zvládnutí představuje skutečnou výzvu.

Usedněte za volant a vyberte si jednu z automobilových ikon čtyř desetiletí a tří kontinentů – USA, Evropy a Asie – hráči budou projíždět svou cestu na vrchol v novém světě motoristického sportu. Z Paříže do Abu Dhabi, v Miami polibek od sluneční svitu kalifornského pobřeží a dále pokračovat do nádherně tvořených ulic, licencovaných okruhů a do horských silnicích plných volnosti, to vše hra nabídne.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Něměcky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 28.5.2013

Typ distribuce: elektronická

Grid 2 Grid 2 Grid 2 Grid 2 Grid 2