Grey Goo

Grey Goo
  • Grey Goo
  • Grey Goo
  • Grey Goo
  • Grey Goo
  • Grey Goo
  • Grey Goo
Steam Digitální distribuce Online 12+ Violence
 Skladem 
173
143 bez DPH
Běžná cena:
729
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Petroglyph
Katalogové číslo:
A01-190
Záruka:
2 roky

Grey Goo je real-time strategie, jenž kombinuje klasické herní mechaniky a vyváženou hratelnost s důrazem na rychlé rozhodování na bojišti. Bere si to nejlepší z klasik žánru, jako je série Command & Conquer nebo StarCraft, a přidává k tomu několik vlastních svěžích prvků. Hra vás postaví přimo do středu taktických bojů o přežití a nakonec i nadvládu nad planetou Ecosystem 9.

Bojujte s chaosem

Staletí poté co lidé opustili Zemi, se všechny formy života v Mléčné dráze vyvinuly směrem k vnitřnímu klidu a míru. Ale vyskytla se mutace. Tajemný organizmus se začal sunout po povrchu osamocené, na zdroje však bohaté, planetě známe jako Ecosystem 9 a začal pohlcovat vše, co mu stálo v cestě.

Tři kampaně

Ujměte se velení tří unikátních frakcí: Lidí – mistrů obranné architektury, Bety – hrdé a všestranné mimozemské rasy nebo Goo – tajemné a velmi tvárné formy života.

Bojujte zpoza obrovských hradeb, útočte ze strategických stanovišť nebo své nepřátelé rovnou celé spolkněte. Jen pamatujte. Rozhodnutí, která učiníte na bojišti budou znamenat rozdíl mezi opěvovaným vítězstvím a trýznivou prohrou.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Polsky, Rusky, Španělsky, Francouzky, Italsky, Něměcky, Anglicky

Rok vydání: 2015

Datum vydání: 23.1.2015

Typ distribuce: elektronická

Grey Goo Grey Goo Grey Goo Grey Goo Grey Goo