Game of Thrones

Game of Thrones
  • Game of Thrones
  • Game of Thrones
  • Game of Thrones
  • Game of Thrones
  • Game of Thrones
  • Game of Thrones
Steam Digitální distribuce Violence 16+
 Skladem 
209
173 bez DPH
Běžná cena:
516
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Cyanide
Katalogové číslo:
A01-393
Záruka:
2 roky

Hra odehrává během událostí první knížky série George R.R. Martina. Hratelné lokace se táhnout od Zdi na severu až ke Královu přístavišti na jihu a ze startu máte ve hře tři hlavní rody – Lannisterové, Baratheoni a Starkové.

K žádnému z rodů se ale přímo jako postava nepřipojíte: místo toho začnete za jeden z méně významných rodů v Západozemí (Westerosu) a ten bude představován vaší gildou. A budete-li chtít, k jedné z hlavních stran budete moci svoji guildu připojit. Pokud tak uděláte dostatečně takticky a v pravou chvíli, další rody se vás možná pokusí přeplatit, abyste raději podporovali je a vy budete moci přebíhat podle toho, jak se vám situace bude zdát. Cílem každého rodu je totiž dosadit svého zástupce na post králova pobočníka (Hand) a tím tak de facto ovládat druhou nejmocnější figuru na kontinentu.

Cesta k prosazení vlastního člověka do významné pozice pobočníka je však dlouhá a klikatá. Zpočátku budete sice chráněni před střety s nájezdníky, ale velmi brzy o obranu přijdete a vystavíte se mimo jiné riziku PvP soubojů.

Čeká Vás například přepadení či bránění zásobovacích vozů nebo obléhání hradů i menších pevností. Při úspěšné misi tak získáte třeba peníze, suroviny, možnost zdanění nově dobytého území nebo další volební sílu ve velké hře o králova pobočníka.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Španělsky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 7.6.2012

Typ distribuce: elektronická

Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones