Far Cry 2 Fortune's Edition

Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
 • Far Cry 2 Fortune's Edition
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 16+ Online
 Skladem 
308
255 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
UbiSoft
Katalogové číslo:
A01-245
Záruka:
2 roky

Far Cry 2: Fortune's Edition obsahuje :

 • základní hru Far Cry 2
 • DLC Fortunes

Jste námezdní pistolník, který je uvězněn v africkém státě rozpolceném válkou, kde ho zasáhne malárie. Jste tak donucen uzavírat dohody se zkorumpovanými pány války na obou stranách konfliktu, abyste učinil tuto zemi svým domovem. Musíte určit a využít slabiny vašich nepřátel a zničit jejich početní převahu a palebnou sílu překvapením, sabotáží, lstí a samozřejmě hrubou silou.

Oheň – zažijte žár nejskutečnějšího ohně v počítačových hrách vůbec! Použijte vítr a šíření ohně k obklíčení a chycení vašich nepřátel. Vezměte si molotovovy koktejly a plamenomety k odstranění svých nepřítel.

Zničitelné okolí – Už žádné překážky: vše je zničitelné a pozměnitelné, dokonce i v režimu pro více hráčů. Technologie RealTree využívaná DUNIA enginem přináší nejrealističtější systém ničení přírody, jaký jste dosud viděli.

Otevřený svět – Zažijte skutečnou svobodu při putování na 50km2 bez jakéhokoliv nahrávání. Zvolte si svou vlastní cestu a prozkoumejte živý africký svět.

Obrovské dobrodružství – Bojujte za dvě soupeřící frakce a vytvořte si cestu k vaemu primárnímu cíli jakýmikoliv prostředky. Zapojte se do 70 vedlejších úkolů, abyste získali cenné informace, nové zbraně a vozidla.

Neskriptovaná umělá inteligence – Zdravotníci odtáhnou raněné vojáky do bezpečí. Pěšáco se vás budou bát. Vaše pověst a činy ve hře donutí nepřátele odhodit zbraně a běžet jako o život. Pociťte napětí z toho, že nikdy nebudete vědět, jak se váš nepřítel zachová.

Hra pro více hráčů – Vyzvěte své přátele, ale hlídejte si záda – nikdy totiž nevíte, kdo jsou opravdoví přátelé a kdo vás může zradit! Všechny technické prvky ze hry pro jednoho hráče jsou rovněž přítomné i ve hře pro více hráčů.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Italsky, Francouzky, Španělsky

Rok vydání: 2008

Datum vydání: 22.10.2008

Typ distribuce: elektronická

Far Cry 2 Fortune's Edition Far Cry 2 Fortune's Edition Far Cry 2 Fortune's Edition Far Cry 2 Fortune's Edition Far Cry 2 Fortune's Edition