DOOM

DOOM
  • DOOM
  • DOOM
  • DOOM
  • DOOM
  • DOOM
  • DOOM
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Hra DOOM, která byla vytvořena vývojáři ze studia ID Software, jenž je označováno jako průkopník na poli žánru stříleček z první osoby, se vrací na Vaše monitory. Nový DOOM nabídne zábavu brutálních rozměrů. Těšte se na… Více informací

 Skladem 
309
255 bez DPH
Běžná cena:
1 543
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
id Software
Katalogové číslo:
A01-418
Záruka:
2 roky

PŘIBĚH:

Rozlehlé výzkumné zařízení společnosti Union Aerospace Corporation vybudované na planetě Mars zažívá nápor zuřivých a mocných démonů. Jen jediný člověk stojí mezi nimi a naším světem. Vstup do role na vlastní pěst působícího mariňáka ze speciální jednotky DOOM a chop se svého jediného úkolu – pozabíjet všechny démony, kteří ohrožují lidstvo.

KLÍČOVÉ PRVKY:

Houževnatá kampaň Jakmile se budeš snažit odrazit hordy běsnících démonů, nebudeš mít žádnou možnost úkrytu. Kombinujte svůj arzenál futuristických a ikonických zbraní, vylepšení, pokročilého pohybového a soubojového systému.

Návrat hry pro více hráčů tak, jak ji znáte Postav se svým nepřátelům v tom pravém DOOM stylu, který je charakteristický souboji, co mají velmi rychlý spád. Na výběr budeš mít z klasických a zcela nových herních módů. Vyhlaď své protivníky za použití spojení tvých dovedností, mocných zbraní a unikátních schopností, které ti umožní hrát za démona.

Nekonečné možnosti DOOM SnapMap – výkonný herní a úrovňový editor, který je snadný na použití, nabídne nekonečně mnoho herních zážitků, a to na každé platformě.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Španělsky, Italsky, Francouzky, Rusky

Rok vydání: 2016

Datum vydání: 13.5.2016

Typ distribuce: elektronická

DOOM DOOM DOOM DOOM DOOM