Dead Space 2

Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
Origin Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Dead Space 2 – úspěšné pokračování sci-fi hororu plného tmy, napětí, divných zvuků a to vše zabalené v surové atmosféře, která drásá nervy. Druhý díl hry pokračuje příběhem Isaaca Clarka, který přežil útok rasy Nekromorfů,… Více informací

 Skladem 
159
131 bez DPH
Běžná cena:
259
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Electronic Arts
Katalogové číslo:
A01-640
Záruka:
2 roky

Dead Space 2 se odehrává tři roky po prvním díle. Isaac Clark je zavřený v blázinci pro lidi s ne úplně čistou myslí, není se čemu divit, to co zažil Isaac Clark, by nerozdýchal nikdo. Bohužel pro něj se nákaza vrátila a udeřila s větší silou. Mimozemská infekce nakazila hustě obydlenou kosmickou stanici plnou lidí, kteří doteď netušili, že rasa Nekromorfů vůbec existuje.

Dead Space 2 navazuje na určité prvky z minulého dílu, které byly velice kladně přijaty hráčskou komunitou. Hráč bude putovat po vesmírné stanici, ve které se nákaza šíří rychleji než kdo by si byl dokázal představit v nejhorších snech. Prozkoumávání sebou přináší spousty novinek, jako je záchrana přeživších, kteří se brání zuby nehty. Hráč se může těšit, jak na nové vybavení či na starý dobrý známý řezák, ale také i na nové potvory. Nekromorfové vypadají opravdu hnusně a díky lepší grafické stránce hry jsou odporní. Vývojáři slíbili, že potvory se budou chovat inteligentněji a nebudou slepě nabíhat hráči před zbraně. Budou využívat tmu, která bude vaším dalším největším nepřítelem. Na hráče opět čekají logické puzzle, které bude muset vyřešit, aby se mohl posunout dále, nebo se dočká i procházky ve volném prostoru. Dead Space 2 přináší opět stísněnou atmosféru, plnou strachu a nelítostného boje o přežití. Právě tyto atributy dělají ze hry unikátní hororový kousek, který by neměl chybět žádnému hráči.

 

Parametry

Platforma: Origin

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2011

Datum vydání: 26.1.2011

Typ distribuce: elektronická

Dead Space 2 Dead Space 2 Dead Space 2 Dead Space 2 Dead Space 2