Crusader Kings II

Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
  • Crusader Kings II
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 12+ Online
 Skladem 
277
229 bez DPH
Běžná cena:
1 042
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Paradox Interactive
Katalogové číslo:
A01-419
Záruka:
2 roky

Crusader Kings II: Konec Temných časů se možná blíží, ale v Evropě stále vládne chaos. Malicherná šlechta soupeří proti oslabeným králům, kteří se stále snaží prosazovat vládu nad svými roztříštěnými říšemi. Papež svolal křížovou výpravu, aby ochránil křesťany ve Svaté zemi, a to i přes to, že se odmítl vzdát kontroly nad jmenováním biskupů – a jejich bohatstvím.

Nastaly významné dny. Rozšiřte vaše panství a zabezpečte budoucnost vaší dynastie. Naplňte své truhlice, jmenujte si vazaly, skoncujte se zrádci a kacíři, prosaďte zákony a spolupracujte se stovkami šlechticů, z jichž každý má svoje problémy. Dobrý a spravedlivý pán vždy potřebuje přátele, kteří ho budou podporovat. Ale pozor, loajální vazalové se mohou rychle proměnit v nenávistné soupeře, někteří z nich zkrátka nejsou tak spolehliví, jak se zdají… Buďte na vše připraveni a zlepšujte si svou pověst, dokud si nebude celý svět šeptat vaše jméno v bezmezné úctě.

Máte to, co je potřeba, abyste se stali Křižáckým králem? Crusader Kings II se zabývá historickou etapou, která ovlivnila další vývoj celého světa, v herním zážitku mistrně vytvořeném přeborníky na skvělé strategické hry. Epická hra plná králů, intrik a trůnů vdechla život středověké Evropě.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Španělsky, Něměcky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 14.2.2012

Typ distribuce: elektronická

Crusader Kings II Crusader Kings II Crusader Kings II Crusader Kings II Crusader Kings II