Civilization: Beyond Earth

Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
  • Civilization: Beyond Earth
Steam Digitální distribuce Violence 18+
 Skladem 
159
131 bez DPH
Běžná cena:
1 035
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Firaxis Games
Katalogové číslo:
A01-040
Záruka:
2 roky

Sid Meier’s Civili­zation: Beyond Earth posouvá vývoj lidské civilizace mnohem dál, než běžné hry série Civilization-sledovat budoucnost lidstva totiž budete přímo v cizím galaktickém světě. Poprvé v sérii budete mít možnost vést frakce rozděleny různými kulturami a vyvíjet nové civilizace, jež odrážejí jejich zvolen osud. Hra také nabízí řadu nových vylepšení v hratelnosti, mezi které patří nelineární technologický postup, hlouběji možnosti přizpůsobení frakcí av neposlední řadě také zcela nový mimozemský svět, který značně změní pohled na svět a identitu každé frakce.

Odstartujte nové dobrodružství -Vytvořte si vlastní kulturní identitu, vyberte si vůdce a sponzorů své expedice a postavte si vlastní kosmickou loď, shromážděte náklad a kolonistů pomocí řady rozhodnutí, která mají klíčový dopad na to, jak začnete fungovat na nové planetě.

Mimozemský svět -Prozkoumávejte výhody a nebezpečí nové planety plné nebezpečného terénu, tajemných zdrojů a nehostinných forem života, které se liší od těch na Zemi. Stavte základny, najděte starobylé mimozemské artefakty, zkroťte si nové formy života, postavte vzkvétající města a vytvořte obchodní možnosti, které lidem zajistí prosperitu.

Nová síť technologií -Odrážeje pokrok v neznámé budoucnosti, technologický pokrok nastává ve hře pomocí série nelineárních rozhodnutí, která ovlivňují vývoj lidstva. Technologická síť je organizována ve třech základních tématech, z nichž každá vyžaduje na výhru něco jiného.

Nový systém úkolů -Úkoly jsou spojeny s fikcí nové planety, a pomohou vám zorientovat se ve hře pomocí série bočních misí, které vám pomohou získat zdroje, vylepšit jednotky a naučit se pokračovat. Nová orbitální vrstva -Stavte a rozmísťujte nové vojenské jednotky a ekonomické a vědecké satelity, které nabízejí ofenzivní, defenzivní a podpůrné schopnosti přímo z oběžné dráhy.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Španělsky, Rusky, Italsky, Francouzky, Polsky

Rok vydání: 2014

Datum vydání: 23.10.2014

Typ distribuce: elektronická

Civilization: Beyond Earth Civilization: Beyond Earth Civilization: Beyond Earth Civilization: Beyond Earth Civilization: Beyond Earth