Cities Skylines

Cities Skylines
  • Cities Skylines
  • Cities Skylines
  • Cities Skylines
  • Cities Skylines
  • Cities Skylines
  • Cities Skylines
Steam Digitální distribuce 7+

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských… Více informací

 Skladem 
219
181 bez DPH
Běžná cena:
725
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Paradox Interactive
Katalogové číslo:
A01-019
Záruka:
2 roky

Cities: Skylines je moderní variací na klasický žánr městských simulací. Hra rozšiřuje nadšení a obtíže z budování, respektive udržování skutečného města o nové prvky a zároveň rozšiřuje již etablované funkce budovatelských strategií.

Díky tomu, že za ní stojí tvůrci série Cities in Motion, se hra může pochlubit plně funkčním systémem městské dopravy. Nabízí také možnost upravit hru modifikacemi a přizpůsobit ji tak svému stylu, coby protiváhu vůči mnohovrstevné a náročné simulaci. Omezeni jste jen vaší představivostí, tak převezměte kontrolu nad městem a vydejte se vstříc nebesům!

Hlavní prvky:

Několikastupňová, náročná simulace: Budování města od zelené louky se člověk snadno naučí, ale je obtížné stát se stavitelským mistrem. Coby starosta města budete čelit výzvě základních požadavků, jako je systém vzdělávání, vodovod, elektrická síť, police, hasiči, zdravotní péče, ekonomika a mnoho dalšího. Občané vašeho města dokážou s vážností a nádechem autenticity reagovat na řadu scénářů, které vás mohou ve hře potkat. Propracovaná simulace dopravy: Bohaté zkušenosti týmu Colossal Orders se sérií Cities in Motion našly v propracovaném systému dobré využití. Čtvrti a nařízení: Nebuďte jen administrátorem na městském úřadě. Rozdělování města na čtvrti a vydávání nařízení pro ně určená, má za následek, že se postupně stanete starostou svého vlastního města. Rozsáhlá podpora modifikací: Stavějte nebo vylepšujte existující mapy a struktury a ty pak můžete importovat do hry nebo je sdílet. Stejně tak je možné stahovat výtvory.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Polsky

Rok vydání: 2015

Datum vydání: 10.3.2015

Typ distribuce: elektronická

Cities Skylines Cities Skylines Cities Skylines Cities Skylines Cities Skylines