BioShock Triple Pack

BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
 • BioShock Triple Pack
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Balení obsahuje celkem tři položky : Bioshock Remastered Bioshock 2 Remastered Bioshock Infinite Bioshock > Bioshock je revoluční střílečka, která navždy změní vnímání FPS !!! Poté co vaše letadlo ztroskotá do… Více informací

 Skladem 
359
297 bez DPH
Běžná cena:
1 553
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Irrational Games
Katalogové číslo:
A01-668
Záruka:
2 roky

Bioshock 2 Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, které firma Sinclair Solutions provádí na lidech. Sinclair Solutions je hlavním dodavatelem plasmidů a tonik v podvodním městě Rapture, kterým hráči procházeli v původní hře Bioshock. Hráči budou moci a současně muset využívat veškeré nástroje, které znají ze hry Bioshock, aby přežili. Celá hloubka atmosféry hry Bioshock je včleněna a proměněna do jedinečného zážitku ze hry více hráčů, jaký na vás čeká pouze v Rapture.

BioShock: Infinite

Třetí hra ze světa populární série BioShock, BioShock: Infinite už nebude pod hladinou moře, jako první dvě hry, ale vezme hráče do létajícího města drženého vzducholoděmi. Hra se odehrává v ríce 1912. Budete hrát za Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva, který vezme nový případ. Váš úkol je najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila, a vrátit jí v pořádku domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava, pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích- DeWitt ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový výlet!

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Francouzky, Italsky, Španělsky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 19.12.2013

Typ distribuce: elektronická

BioShock Triple Pack BioShock Triple Pack BioShock Triple Pack BioShock Triple Pack BioShock Triple Pack