Bioshock Infinite

Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
  • Bioshock Infinite
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Vítejte ve světě města Columbia. Létající mezi mraky, brázdící ve vysoké nadmořské výšce. Tohle je svět, který jste nikde neviděli. Prosím, užijte si svou cestu.. Více informací

 Skladem 
189
156 bez DPH
Běžná cena:
776
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Irrational Games
Katalogové číslo:
A01-003
Záruka:
2 roky

Vítejte ve světě města Columbia. Létající mezi mraky, brázdící ve vysoké nadmořské výšce. Tohle je svět, který jste nikde neviděli. Prosím, užijte si svou cestu..

Třetí hra ze světa populární série BioShock, BioShock: Infinite už nebude pod hladinou moře, jako první dvě hry, ale vezme hráče do létajícího města drženého vzducholoděmi. Hra se odehrává v ríce 1912. Budete hrát za Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva, který vezme nový případ. Váš úkol je najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila, a vrátit jí v pořádku domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava, pomník lidské vynalézavosti. Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích- DeWitt ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový výlet!

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Polsky

Rok vydání: 2013

Datum vydání: 26.3.2013

Typ distribuce: elektronická

Bioshock Infinite Bioshock Infinite Bioshock Infinite Bioshock Infinite Bioshock Infinite