Assassin’s Creed III Season Pass

Assassin’s Creed III Season Pass
 • Assassin’s Creed III Season Pass
 • Assassin’s Creed III Season Pass
 • Assassin’s Creed III Season Pass
 • Assassin’s Creed III Season Pass
Uplay Digitální distribuce Violence Bad Language 18+

Díky Season Pass získáte přístup ke všem doposud i budoucím DLC(rozšířením) pro tuto hru, celkem se jedná o 5 DLC. První DLC balíček s podtitulem Ukrytá tajemství do hry přidává 3 dodatečné mise (Ztracené mayské ruiny, Duch… Více informací

 Skladem 
380
314 bez DPH
Běžná cena:
781
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
UbiSoft
Katalogové číslo:
A01-831
Záruka:
2 roky

Druhý DLC balíček s podtitulem Bitvou zocelený balíček do hry přidává tři nové hratelné postavy (Guvernér, Horal a Kojot) a tři nové mapy do hry pro více hráčů (Charlestown, pevnost St. Mathieu a Saint Pierre).

Hanba je první epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se do této reality probouzí jako Ratonhnhaké:ton – jenž se nikdy nepřipojil k řádu asasínů – a je přivítán svou matkou Kaniehtí:io. Zároveň souhlasí s tím, že se vydá na misi, jejímž cílem je Washingtonovo sesazení. Získejte zbrusu nové dovednosti, abyste mohli tuto novou hrozbu odrazit a obnovit svobodu. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozpoutejte novou revoluci!

Zrada je druhou epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Connor se probouzí s tím, že se nikdy nestal asasínem, a pouští se do nové mise v boji za svobodu. Cestujte v této nové epizodě do Bostonu, abyste ve válce proti králi našli pochybného, ale důvěrně známého spojence – prožijte historii tak, jak se nikdy nestala, a rozdmýchejte novou revoluci!

Vykoupení je třetí epizodou v příběhu Tyranie krále Washingtona – rozšíření pro jednoho hráče, ve kterém poodhalíte alternativní historii událostí americké revoluce. Po revoluci stoupne Washingtonovi moc do hlavy a stane se z něj despotický král. Ve třetí a poslední epizodě s názvem Vykoupení se Ratonhnhaké:tonova pouť dočká rozuzlení. Když dorazí do New Yorku, využije všechny své dovednosti spojené s jeho domorodým původem k tomu, aby pronikl do pevnosti monarchy a ukončil tak tyranii krále Washingtona. Prožijte historii tak, jak se nikdy nestala a rozdmýchejte novou revoluci.

 

Parametry

Platforma: Uplay

Jazyk: Anglicky, Česky, Něměcky, Polsky, Francouzky, Italsky, Španělsky, Rusky

Rok vydání: 2012

Datum vydání: 22.11.2012

Typ distribuce: elektronická

Assassin’s Creed III Season Pass Assassin’s Creed III Season Pass Assassin’s Creed III Season Pass