Alone in the Dark

Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
  • Alone in the Dark
Steam Digitální distribuce Violence 18+
 Skladem 
139
115 bez DPH
Běžná cena:
258
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Atari
Katalogové číslo:
A01-594
Záruka:
2 roky

Central Park skrývá děsivé tajemství. Je bezpečným útočištěm nejen pro Newyorčany, ale i pro něco zcela jiného. Pravdu po celé generace střežili tajemní ochránci – díky nim park zůstával stále nedotčený, zatímco kolem rostly mrakodrapy a ulice nejdražšího města světa.

Nyní však došlo k událostem, které otřásly vším, co jsme doposud znali. Vyšetřovatel paranormálních jevů Edward Carnby se tak nevysvětlitelně ocitne přímo uprostřed bouře, která hrozí, že zničí celý svět. Chce-li tomu zabránit, musí odhalit dlouho skrývané tajemství Central Parku. New York už nikdy nebude jako dřív.

Tato hra se nechala inspirovat napínavými televizními dramaty. Poutavý příběh je zasazen do řady epizod, které na sebe navazují jako v seriále. V každé z nich najdete akci a překvapivé zvraty, které napnou vaše nervy k prasknutí. Vše umocňuje inovativní technologické zpracování včetně neuvěřitelně realistické interakce s prostředím, propracované fyziky, pokročilé počítačové inteligence a úžasných vizuálních efektů.

Za zmínku stojí i uživatelské rozhraní, do kterého rychle pronikne každý hráč. Alone in the Dark rozbíjí všechna herní klišé a přináší silné zážitky v dokonale propracované hře nové generace.

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Anglicky, Něměcky, Francouzky, Italsky, Španělsky

Rok vydání: 2008

Datum vydání: 18.11.2008

Typ distribuce: elektronická

Alone in the Dark Alone in the Dark Alone in the Dark Alone in the Dark Alone in the Dark