Alien Isolation

Alien Isolation
  • Alien Isolation
  • Alien Isolation
  • Alien Isolation
  • Alien Isolation
  • Alien Isolation
  • Alien Isolation
Steam Digitální distribuce Violence Bad Language 18+ Fear / Horror
 Skladem 
199
164 bez DPH
Běžná cena:
1 286
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
SEGA
Katalogové číslo:
A01-011
Záruka:
2 roky

Lidi na nefunkční obchodní stanici, která se nachází na okraji vesmíru, zachvátil strach a panika. Hráči se ocitají v atmosféře neustálého děsu a smrtelného nebezpečí, neboť hluboko ve stínech se plíží a zabíjí nepředvídatelný a nelítostný Xenomorf. Nemáte vybavení ani přípravu. Musíte pátrat po materiálech v troskách, improvizovat v různých situacích a používat svůj důvtip – nejen proto, abyste na své misi uspěli, ale prostě proto, abyste zůstali naživu.

Prozkoumejte svět plný záhad a zrady – Ponořte se do detailního prostředí Sevastopolu, nefunkční obchodní stanice na samém kraji vesmíru. Setkejte se s obyvateli ve světě až po okraj naplněném hrůzou, strachem a nedůvěrou.

Improvizujte a třeba přežijete! – Hackujte systémy, hledejte důležité součástky a vyrábějte předměty, které vám pomohou v každé situaci. Vyhnete se nepřátelům, odlákáte jejich pozornost, nebo se jim postavíte tváří v tvář?

Postavte se všudypřítomné smrtící hrozbě – Zažijte neustálý strach, zatímco skutečně dynamický a učící se vetřelec bude využívat svých smyslů k tomu, aby vás ulovil a odpověděl na každý váš krok

 

Parametry

Platforma: Steam

Jazyk: Česky, Anglicky, Něměcky, Polsky

Rok vydání: 2014

Datum vydání: 6.10.2014

Typ distribuce: elektronická

Alien Isolation Alien Isolation Alien Isolation Alien Isolation Alien Isolation